Bitcoin News Today – Nagłówki na 5 września

Bitcoin uderza w nowy miesięczny low
Analityk powiedział, że Bitcoin jest nadal byczy w makroramie.

Raoul Pal uważa również, że Bitcoin jest nadal gotowy na większe uznanie w dłuższej perspektywie.
Bitcoin News Today – Cena Bitcoin ma stały trend spadkowy w ciągu ostatnich kilku dni. Bitcoin stracił znaczną część swojej wartości w związku z tym, że dotychczasowe rynki przeszły ciężką korektę po rekordowym rajdzie. Najbardziej dominująca waluta cyfrowa świata spadła do około 9.800 dolarów w piątek rano, ponieważ niedźwiedzie obniżyły cenę waluty cyfrowej.

Jest to silna korekta z 12 tys. dolarów lokalnego wyżu sprzed kilku dni i 12,5 tys. dolarów z zeszłego miesiąca. Jednak Bitcoin nadal jest byczy w skali makro, ponieważ analitycy zauważają, że długoterminowy wykres i podstawy cyfrowej waluty pozostają przechylone do aprecjacji.

Bitcoin jest nadal byczy w skali makro.

Bitcoin (BTC) jest nadal byczy w makroramie bez względu na ostatni silny trend spadkowy, jak twierdzi analityk w następstwie korekty. Analityk podzielił się wykresem, który pokazuje, że Bitcoin drukuje wyraźne odbicie od kluczowego poziomu makro, a to oznacza, że zmienił się w wsparcie. Poza tym, Bitcoin jest obecnie w makro byczej strukturze rynku z powodu przerwy na poziomie 10.500 dolarów zaledwie kilka tygodni temu.

Mówiąc o tym, jak doszło do krachu stopy finansowania Bitcoin na BitMEX i premii, gdy inwestorzy sprzedawali swoje udziały w masowych ilościach, powiedział analityk:

“Indeks finansowania $BTC i premii osiągnął najniższy poziom od 19 marca wczoraj… Z tym wyjątkiem, że tym razem testujemy wieloletni poziom S/R z potwierdzoną byczą przerwą w MS aż do miesięcznego wykresu…”.

Poza tym, wskaźnik względnej siły Bitcoin Billionaire – miara dotkliwości akcji cenowej – osiągnął w piątek, podczas masowych spadków, godne uwagi niskie wartości. Wskaźnik ten osiągnął niższy poziom od czasu kapitulacji w marcu tego roku. Po marcowym krachu, waluta cyfrowa odnotowała silne odbicie, które w ciągu zaledwie trzech miesięcy przywróciło ją do poziomu sprzed krachu.

Raoul Pal uważa również, że Bitcoin jest gotowy na więcej rajdów.
Ten analityk nie jest jedynym, który uważa, że cyfrowa waluta referencyjna jest nadal gotowa na więcej rajdów w dłuższej perspektywie. Dyrektor generalny Real Vision – Raoul Pal – skomentował w zeszłym tygodniu ogłoszenie Jerome’a Powella na temat przyszłej inflacji:

“Większość ludzi nie rozumie tej ostatniej, ale po prostu, Powell pokazał, że istnieje ZERO tolerancji dla deflacji, więc zrobią wszystko, aby ją zatrzymać, a to jest dobre dla dwóch najtwardszych aktywów – złota i Bitcoin. Powell WANTS inflacja. Nie sądzę, że dostanie prawdziwą inflację popychającą popyt, ale dostanie fiat dewaluację, w połączeniu z innymi bankami centralnymi, wszystkie na tej samej misji.”

Comments are closed.